Гаряча лінія: 0 800 500 593 Послуги
 
Послуги

Замір

Послуги

Замір - найвідповідальніший етап при встановленні пластикових вікон у Вашому домі. Опираючись на точні цифри заміру, наші фахівці будуть проектувати майбутні віконні конструкції, а потім здійснювати технологічну збірку.

Доставка

Послуги

Доставка вікон здійснюється в строго обумовлені з замовником терміни з точністю до 15 хвилин. Дуже важливо, щоб нові вікна доїхали до Вас у повній цілості - чистими, без перекосів, вм'ятин, відколів та інших ушкоджень. Тому ми транспортуємо вікна до місця монтажу на спеціально підготовленому транспорті із закритим кузовом.

Монтаж

Послуги

Монтаж – одна з найвідповідальніших стадій у процесі. Саме від монтажника залежить чи правильно буде встановлено вікно і як довго воно прослужить. Перш ніж стати справжнім монтажником, співробітник проходить тривалий курс навчання, а потім - піврічну практику в кращих колективах.

Вивіз сміття

Послуги

Демонтаж старих вікон - досить клопітка справа. Як правило, дерев'яні рами доводиться виймати по частинах, а стіни і підвіконня - частково руйнувати для правильного встановлення нового вікна. У результаті утворюється неабияка кількість сміття. Сьогодні не всі компанії пропонують прибирання сміття за собою. Однак для нас така практика вже давно стала звичайною справою.

Cервіс вікон

Послуги

Наша служба здійснює широкий спектр послуг з ремонту металопластикових вікон та дверей. При будь-яких поломках витрати на їхню ліквідацію є змушеними й тому небажаними. Щоб максимально продовжити термін служби вікон, є зміст раз або два в рік запрошувати фахівця для профілактичного чищення й змащення механічних частин вікна і полімерного утеплювача.

Телефон для виклику: 050 438 74 69

Вивіз старих віконПри бажання клієнта Ми можемо взяти на себе утилізацію старих вікон. Після проведення монтажу нових вікон, всі старі стулки та рами вивозяться на виробництво компанії, де утилізуються.

V.I.P. монтажV.I.P. монтаж - це спеціальний "теплий" монтаж, який виконується окремою спеціалізованою бригадою монтажників. Монтаж передбачає використання сеціальних ізолюючих стрічок, які розміщуються між відкосом та рамою вікна. Використання таких матеріалів запобігає промерзанню вікна в краєвих зонах. Також, такий монтаж передбачає утеплення нижнього краю вікна (підставочного профілю).